Reklama
 • Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 (10:00)

  Aktor, którego poznaliśmy w „BrzydUli”, już drugi sezon gra konsjerża w serialu „Hotel 52”. Akurat w podwarszawskim Konstancinie trwają zdjęcia do kolejnych odcinków. W jednym z nich pan Filip zatańczy tango ze swoją serialową „byłą”, w którą wcieli się Weronika Rosati. Aktor nadzwyczaj poważnie przygotowuje się do tej sceny: pobiera lekcje tańca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 1 sierpnia 2013 (08:00)

  W zamyśle producentów to ona ma zastąpić trudną we współpracy Laurę Samojłowicz, która znika z obsady. Twórcy serialu liczą, że postać Weroniki zdobędzie sympatię i dzięki niej publiczność zaakceptuje „Hotel” bez Laury.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 lipca 2013 (15:00)

  Po długiej przerwie, fanów serialu czekają same niespodzianki. Dotychczasowa właścicielka hotelu, Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), postawi wszystko na jedną kartę. Wybierze karierę i wyjedzie za granicę. Jej mąż Artur (Krzysztof Kwiatkowski) będzie musiał znaleźć nowego menedżera. Wszystko wskazuje na to, że spore szanse na awans będzie miał konsjerż Tomasz (Filip Bobek), obiekt westchnień recepcjonistki Sary (Klaudia Halejcio). Życie przystojniaka wywróci do góry no

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (11:43)

  Przed jesienną premierą siódmego sezonu „Hotelu 52”, Polsat przygotował dla swoich widzów prawdziwą gratkę. Już od 10 czerwca będziemy mogli oglądać serial od pierwszego odcinka (emisja codziennie od poniedziałku do piątku)! Przypomnimy sobie, dlaczego Natalia (Laura Samojłowicz) została menadżerką hotelu oraz to, że Magdalena Kumorek zagrała recepcjonistkę. Z kolei Jedynka postanowiła przypomnieć widzom serial „Przystań”. Idealny na lato.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (11:27)

  Natalia Lipska (Laura Samojłowicz) przebywa za oceanem. Poszła za głosem serca i rozwija swoją największą pasję – śpiewa nie. Czy Artur (Krzysztof Kwiatkowski) towarzyszy ukochanej? Natalia zarządza sprawami Hotelu 52 zdalnie, brakuje jej jednak wsparcia menadżera, który doglądałby wszystkiego na miejscu. Decyzją Lipskiej tymczasowe rządy sprawuje Tomasz (Filip Bobek). To dla niego duże wyróżnienie. Zespół docenia jego profesjonalizm. Tymczasem na recepcji niepodzielnie panują Marta (Magdal

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (14:08)

  Po rocznej przerwie „Hotel 52” ożyje na nowo. Już bez Natalii Lipskiej. Pojawi się za to Maria, ukochana Tomasza. Intrygi, które uknuje, zepsują krew wielu bohaterom serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 czerwca 2013 (14:45)

  Popularność zdobyła dzięki roli w serialu Hotel 52. Ale raczej już do niego nie wróci...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (14:50)

  O tym, że konflikty na planie serialu mogą sporo kosztować przekonała się już niegdysiejsza gwiazda „Szpilek na Giewoncie” – Magda Schejbal, która teraz z producentami spotyka się w sądzie. Sprawa Laury Samojłowicz (28) zapewne tak drastycznie się nie skończy, ale i tak ma nieprzyjemny finał.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 maja 2013 (13:05)

  To znakomita wiadomość dla fanów „Hotelu 52” – choć zapowiadano, że serial zakończy się na szóstym sezonie, jego produkcja zostanie wznowiona.

  Czytaj więcej Komentarzy:0